Любопитно

Кубрат и Андреа в един хотел в Пловдив

Боксовата ни звезда Кубрат Пулев и певицата Андреа отново се събраха. Двамата се засякоха в Пловдив, след като се озоваха в един и същ хотел по едно и също време.

Пулев пристигна в Гранд Хотел „Пловдив“, за да уреди въпроси покрай боксовата гала вечер в града на 14 декември, в която ще участва брат му Тервел, пише Blitz. По същото време и на същото място бившата му любов бе на шопинг из магазините на хотела, като разгледа дрехи и парфюми, и след това си тръгна.

Двойката все още не е документирала събирането си с обща снимка, като е възможно да го направи в дните около Коледа, но е възможно срещата им да е била просто случайност.

Самият Пулев преди време остави отворена вратата за подновяване на връзката и заяви в интервю – С Андреа се разделихме, но ще видим. Не се знае нищо. Любовта не е лесно нещо. Тя е движещата сила, която ни бута и ни кара да сме живи. Ще видим как ще се наредят нещата. Още седи това ми желание да имам деца и няма да угасне. Ще се боря, докато го постигна.

Андреа пък категорично опроверга слуховете, че има нов мъж в живота си, като засега е заета с това да качва снимки в социалните мрежи от екзотични места.

*******

Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

Масови проверки по пътищата: проверени са 13 379 автомобила и 16 381 души

В рамките на специализирана полицейска операция за повишаване на пътната безопасност през изминалата седмица са…

преди 3 часа
  • България

Седмицата започва с затопляне, после идват валежи и гръмотевици

В началото на новата седмица температурите ще се повишат заради приток на по-топъл въздух от…

преди 4 часа
  • България

Мъж запали цигара след зареждане и автомобилът се възпламени

Мъж на 40 години пострада при пожар в лек автомобил в Червен бряг, след като…

преди 7 часа
  • България

Радев потвърди, че Георги Кандев остава главен секретар на МВР

Премиерът Румен Радев даде знак, че главният секретар на МВР Георги Кандев ще запази поста…

преди 7 часа
  • България

Пети блок на АЕЦ „Козлодуй“ спира за годишен ремонт

От 9 май 2026 г. Пети блок на АЕЦ „Козлодуй“ е спрян за планов годишен…

преди 7 часа
  • България

Гръмотевици на изток, повече слънце на запад в неделя

В неделя времето в страната ще остане променливо, като условията ще се различават осезаемо между…

преди 7 часа