Крими

Психопат уби и зарови порно актриса в пустинята

Безжизненото тяло на 24-годишната порно актриса Есмералда Гонзалес е било открито на 8 октомври от полицейските власти в Лас Вегас, съобщиха официално за медиите от щатската полиция. Трупът й е бил положен в сандък и заровено сред пясъците на пустинята Невада.

Гонзалес е била обявена за общонационално издирване още на 31 май, когато брат ѝ подава сигнал в полицията, че не може да се свърже с нея от една седмица. Към момента основният заподозрян за похищението и убийството ѝ е нейният съсед – 45-годишния Кристофър Престипино, който е живял на около 150 м от дома на жертвата.

По предварителни данни има информация, че мъжът е отвлякъл момичето в неговия дом, където я държал вързана за леглото и я упойвал с наркотични вещества.

Според местни медии Престипино е бил ментално нестабилен и в един момент, изпадайки в криза, удушил 24-годишната Гонзалес, след което наел бус, с който я откарал в пустинята и там я е заровил. Полицията проверята тази версия, като за целта вече е задържала за разпит мъжа, от когото заподозреният е взел превозното средство.

В процеса на следствието е установено, че заподозреният има и съпруга, като нейното евентуално съучастничество също е в процес на изясняване от властите.

*******

Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

От днес българите могат да избират паспорт с 5- или 10-годишна валидност

От 27 април България започва издаването на ново поколение лични документи чрез централизирана система за…

преди 4 минути
  • България

17-годишен младеж е в болница след катастрофа с електрически скутер в Кула

17-годишен младеж е настанен в болница след тежък пътен инцидент в Кула, станал в следобедните…

преди 19 минути
  • България

76-годишна жена е блъсната от автомобил при маневра на заден ход в село Градец

На 26 април около 09:45 часа в Районното управление в Котел е получен сигнал за…

преди 35 минути
  • България

Интензивен трафик на „Капитан Андреево“ и „Лесово“, останалите граници са спокойни

Пътуващите и шофьорите на тежкотоварни автомобили трябва да се подготвят за натоварен трафик на българо-турската…

преди 50 минути
  • България

Скопие засилва офанзивата в ЕС срещу двустранните спорове с България

През последните години Северна Македония последователно търси външнополитическа подкрепа за тезата, че двустранните въпроси не…

преди един час
  • България

Денков и Божанов с разминаване за парламентарното бъдеще на ПП-ДБ

Възможността коалицията ПП-ДБ да се раздели на отделни парламентарни групи в новото Народно събрание все…

преди един час