Любопитно

Сериозна глоба грози Алисия

Фолкпевицата Алисия може да отнесе сериозна глоба от 15 бона от супершоуто на NOVA „Маскираният певец“.

Почти 100% е сигурно, че именно тя се крие зад маската на Принцесата в предаването, а драмата е в това, че изпълнителката сама си е отворила устата за участието си, без да предполага какво ще се случи в последствие.

По договор звездите в шоуто нямат право да казват на никого, че са част от предаването, в това число и на децата и половинките си. Алисия не само, че разказала на сина и гаджето си, но и раздухала клюката на почти всики свои приятели. Заради това и мълвата се разнесе толкова бързо. Сега, ако продуцентите решат, могат да й наложат солидна глоба, която по договор дължи, при евентуално разгласяване.

Само преди две предавания Мария Илиева опита да замаже гафа на Алисия, като сподели в ефир, че знае, че певицата е на участие и няма как точно тя да е Принцесата. Което още повече наведе хората от форумите на мисълта, че панелистите знаят кои са участниците и се опитват да го играят учудени.

„Няма такова нещо. Само няколко човека знаят кои са хората зад маските. И мога да ви гарантирам, че всички спазват конфиденциалността“, коментира преди началото на предаването продуцентът Маги Халваджиян.

Колкото до водещите Димитър Рачков и Васил Василев-Зуека, те май са единствените, които нямат никаква представа кои са личностите до тях. Със смях и закачки, двамата са пълнежът на шоуто, предават от „България днес“.

*******

Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

Откриха тялото на 81-годишна жена, обявена за национално издирване в Хасково

Тялото на 81-годишната Бояна Стоянова, обявена за национално издирване, е било открито във вилна зона…

преди 39 минути
  • България

Гражданско недоволство в Ямболско заради разполагането на американски самолети

Напрежението в ямболското село Безмер се засили, след като стана ясно, че в местната авиобаза…

преди един час
  • България

Прокуратурата в Добрич върна 54 000 евро на жертви на ало измамници

Районната прокуратура в Добрич върна 54 000 евро на петима пострадали от телефонни измами. Парите…

преди 4 часа
  • България

Производители на праскови в Сливенско са пред фалит заради ниски изкупни цени

Напрежението сред производителите на праскови в България расте с наближаването на беритбената кампания. В Сливенския…

преди 4 часа
  • България

Полиция блокира достъпа до „Петрохан – Околчица“ заради въвеждане във владение

Достъпът до бившата хижа „Петрохан – Околчица“ е блокиран заради процедура по влизане във владение.…

преди 5 часа
  • България

26-годишен мъж загина при челeн удар в автобус край Плевен

26-годишен мъж загина при тежка катастрофа край Плевен, съобщиха от Областната дирекция на МВР. Инцидентът…

преди 5 часа