24-годишната Даниела Стефанова наръгала Тихомир Дринков 10 пъти, след което е опитала да скрие ножа, сменила си и дрехите, съобщава „Телеграф“.
В ранния следобед вчера обаче Диди, както я наричали приятелите и познатите й, направила пълни самопризнания.
„Убих го, защото ме караше да направя аборт“, обяснила тя пред разследващите. Първоначално с нея бил арестуван и младеж на име Георги, но после се оказало, че той и друг мъж Стельо са свидетели срещу русата фурия. 24-годишната Диди се върнала скоро от Германия, където работела майка й и сестрите й. Хванала за гадже 34-годишния Тихомир по прякор Тишо. Съседи споделиха вчера, че двамата ту се карали, ту се събирали, винаги всичко било съпроводено с много шум. От полицията са коментирали пред „Телеграф“, че са посещавали адреса на Стефанова няколко пъти за силен шум и пиянски свади, като са писали предупредителни протоколи.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment