Любопитно

Млада булка сложи праха на баща си в сватбения си маникюр (СНИМКА)

През последните години е обичайна гледка да станем свидетели на все по-странен и екстравагантен маникюр сред повечето момичета.

Нежната част от човечеството експериментира все по-дръзко с необичайно дълги нокти и всякакви смели орнаменти по тях, пише novini.bg.

Случаят с младата британка Шарлот Уотсън е сходен, макар и малко по-нестандартен. Тя не може да допусне да изкара най-важния ден от живота си в отсъствието на своя баща, който четири месеца преди сватбата губи битката с рака. За целта Уотсън решава да подходи “иновативно“ и да инкрустира част от неговата прах в дизайна на… ноктите си.

По този начин Шарлон Уотсън въвежда, макар и неволно, нова “мода“ сред маникюра – вграждане на праха на близки. Тенденция, която вече е известна под наименованието “нокти на спомена“.

*******

Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

Тагарев: Край на войната в Украйна минава през руската икономика

Бившият министър на отбраната на България Тодор Тагарев коментира ситуацията в Украйна и Близкия изток…

преди 34 минути
  • България

37-годишна жена катастрофира в Шумен с 2,56 промила алкохол зад волана

37-годишна жена е задържана в Шумен, след като е установено, че управлява автомобил след употреба…

преди 49 минути
  • България

Слънчев бряг и още населени места останаха без вода заради строителни дейности

Слънчев бряг и населените места от Равда до Елените останаха без водоподаване днес заради планирани…

преди един час
  • България

Пожарната е реагирала на 130 сигнала за 24 часа, има двама загинали

Изминалото денонощие в България бе белязано от серия инциденти, довели до две жертви и един…

преди един час
  • България

43-годишен шофьор в Трявна е заловен с 2,85 промила алкохол

На 26 май в Трявна при специализирана полицейска проверка е установен 43-годишен водач, който е…

преди 2 часа
  • България

Полицията разследва сблъсък между „Фолксваген“ и „Опел“ в Мъглиж, ранен е 18-годишен водач

На 26 май 2026 г. около 11:15 ч. в Мъглиж е регистрирано пътнотранспортно произшествие на…

преди 2 часа