Джеймс Мидълтън – братът на херцогинята на Кембридж Катрин, се сгоди за френската си приятелка Ализе Тевне, съобщават „Контактмюзик“ и БТА.
32-годишният Джеймс предложил брак на Ализе, след като двамата се преместили в Западен Лондон.
„Те се сгодиха – заяви източник, цитиран от в. „Дейли мейл”.
„Ализе носеше на ръката си красив пръстен, украсен със сапфир. Те пазят годежа си в тайна, но новината бе разгласена от техни приятели. Джеймс и Ализе ще я оповестят следващата седмица“, каза още той
Двамата се срещнаха миналата година в „Саут Кенсингтън клъб“ в Западен Лондон. 29-годишната Ализе бе в компанията на своя кокер шпаньол Ела.
„Когато Ализе се върна на масата си, Джеймс написа бележка „Обикновено никога не правя това, но ще изпиете ли едно питие с мен?“ и поиска от сервитьор да й я даде”, разказа негов приятел. „Няколко седмици по-късно те излязоха заедно, за да пийнат. Междувременно нейна приятелка я бе информирала кой е ухажорът. Те се срещнаха благодарение на Ела“, каза той.
Ализе има магистърски степени по инвестиции и финанси от лондонския университет „Куин Мери“.
Джеймс се раздели с 40-годишната Дона Еър през декември 2017 г. след почти 5-годишна връзка. Двамата за последен път се появиха заедно на сватбата на сестра му Пипа Мидълтън и Джеймс Матюс през 2017 г.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…
Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…
Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…
Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…
Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…
Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…
Leave a Comment