Гонка с полицаи си направи моторист във Врачанско, съобщиха от пресцентъра на МВР в областния град. Случилото се е от вчера в Зверино.
Около 13.30 часа полицейски служители от районното управление в Мездра подали сигнал за спиране на мотоциклет „Ямаха“.
Моторът бил без регистрационна табела, а водачът му без защитна каска. Шофьорът обаче не се подчинил на разпореждането и продължил движението си, съобщи Bulnews.bg.
Полицаите се качили в патрулната кола и го подгонили, след гонка из Зверино успели да го настигнат и го спрели. От направената справка в информационната система на КАТ станало ясно, че ямахата въобще не е регистрирана.
Образувано е досъдебно производство по случая.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Тялото на 81-годишната Бояна Стоянова, обявена за национално издирване, е било открито във вилна зона…
Напрежението в ямболското село Безмер се засили, след като стана ясно, че в местната авиобаза…
Районната прокуратура в Добрич върна 54 000 евро на петима пострадали от телефонни измами. Парите…
Напрежението сред производителите на праскови в България расте с наближаването на беритбената кампания. В Сливенския…
Достъпът до бившата хижа „Петрохан – Околчица“ е блокиран заради процедура по влизане във владение.…
26-годишен мъж загина при тежка катастрофа край Плевен, съобщиха от Областната дирекция на МВР. Инцидентът…
Leave a Comment