Полицията в Перник изяснява случай на прострелян мъж.
На тел. 112 бил подаден сигнал, за прострелян в областта на главата мъж. Драмата се разиграла в пернишкия кв. „В. Левски“, предаде struma.bg.
Пристигналите на място служители на реда установили самоличността на пострадалия, 31-годишен от областния град.
По първоначални данни той се прострелял в главата с газов пистолет. Транспортиран е в столично лечебно заведение където му е извършена операция и е настанен в Реанимация с опасност за живота. Има данни, че мъжът е с психически проблеми. Преди това от него са изземвани незаконно притежавани газови пистолети.
Започнато е досъдебно производство и работата продължава.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment