Самолет кацна по спешност, след като румънец нападна стюардеса

НЕ ПРОПУСКАЙТЕ

Редакция Нова Вест
Редакция Нова Вест
Изпращайте ни вашите сигнали и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или на нашата фейсбук страница https://www.facebook.com/novavest.bg/

Самолет на нискотарифната компания „Блу Еър“ кацна по спешност във Виена тази сутрин, след като румънски пътник нападнал физически една стюардеса, съобщава информационният сайт Зиаре, цитиран от БТА.

Самолетът изпълнявал полет от Букурещ до Щутгарт, Германия.

Авиокомпанията потвърди инцидента в прессъобщение и уточни, че пътникът е бил задържан от австрийските власти.

„Полетът на Блу Еър, който излетя от летище Отопени в 7.21 часа с направление Щутгарт, беше насочен към международното летище във Виена заради агресивен пътник. Заради сигурността на пътниците и екипажа командирът взе решение за непланирано кацане във Виена“, посочва авиокомпанията.

Блу Еър уточнява, че агресивният пътник се намира в ареста, а полетът до Щутгарт е закъснял с около час.

*******

Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама

- Реклама -spot_img
- Реклама -

ПОСЛЕДНИ