Любопитно

Собственикът на кабеларка отрече за Слави, от екипа: Скоро почваме

Ще прави ли Слави Трифонов телевизия? И наистина ли е отложил учредяването на партията си?
От 15 септември насам жълти вестници и сайтове подлагат на съмнение телевизионния и политическия му проект, след като вече месец и половина няма никаква официална новина от тв водещия и неговия екип.

“Бачкаме”, отговарят лаконично оттам, след като на 31 юли в последното издание на „Шоуто на Слави“ по Би Ти Ви Трифонов сам обяви, че след 15 септември ще тръгне новият му телевизионен проект, наречен „Седем осми”.
Малко по-късно публикува и учредителна декларация, според която на 5 октомври ще бъде създадена партията му „Няма такава държава“.

Учредяването е отложено, написа обаче тези дни жълт седмичник.
„Абсолютна измислица е“, опровергаха от екипа на Слави пред “24 часа“. По думите им те са подали всички документи, които се изискват по Закона за политическите партии. Те се изготвят по определени правила и няма как да бъдат променяни. “Нито сменяме името на партията, нито датата за учредяването й, нито мястото. Няма и как да бъдат сменени, след като по закон сме обявили тези неща“, казаха от екипа.
И медийният им проект щял да тръгне скоро. Въпреки подозренията, че той вероятно ще е онлайн, Слави и хората му продължават да работят за телевизия, научи “24 часа“ от добре запознати консултанти.

“Фейк новина е, че са купили пакет телевизионно време от TV1″. каза собственикът на кабелната телевизия Румен Ковачев пред вестника. Той обясни, че се е виждал с Трифонов през май, разговаряли са, но след това не са се срещали повече. От този разговор впрочем не е произлязла никаква сделка.
Другият упорит слух беше, че тв водещият купува “Евроком“. но и той все още е непотвърден.
“Има юридически и технически казуси, които се решават по-сложно и именно те ни бавят В момента, когато сме готови, ще обявим публично какво ще правим. Скоро ще е“, казаха от екипа на Слави.

*******

Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

Три пожарни екипа гасят сухи треви край Боаза, движението е затруднено

Сериозен пожар със сухи треви от двете страни на първокласния път в района на Боаза,…

преди един час
  • България

Пожар на автомобил спря движението на магистрала „Тракия“ към Бургас

Сериозен инцидент на магистрала „Тракия“ днес спря движението в посока Бургас, след като автомобил се…

преди един час
  • България

НИМХ обяви жълт код за опасни горещини в 10 области

Националният институт по метеорология и хидрология (НИМХ) обяви предупредителен код „жълт“ за опасно високи температури…

преди 2 часа
  • България

Слънчево и горещо време с температури до 37 градуса утре

Метеорологичните служби прогнозират за утре преобладаващо слънчево време и значително затопляне. В ниските части на…

преди 3 часа
  • България

НИМХ: Първата половина на август ще е суха и гореща, с кратки бури около 9-10 август

Първата половина на август ще премине при силно засушаване и температури над обичайните за сезона,…

преди 4 часа
  • България

От 1 август влизат в сила нови цени на винетките за леки автомобили

От днес, 1 август 2026 г., влизат в сила нови цени на винетните такси за…

преди 4 часа