Омбудсманът Мая Манолова е претърпяла пътнотранспортно произшествие. Това обяви самата тя пред журналисти.
Малко след 9 ч. Кола с Мая Манолова катастрофира след забранен обратен завой, , предаде „Фокус“.
Манолова съобщи, че то е станало тази сутрин и колегата, с която е пътувала е настанен в Пирогов. Тя поясни, че вярва, че инцидентът е случаен и посочи, че причините се изясняват.
Колата, с която е пътувала Манолова, е направила забранен обратен завой на кръстовище в близост до фризьорския салон, който омбудсманът посещава всяка сутрин, научи „24 часа“.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
„Продължаваме Промяната“ (ПП) проведе извънреден брифинг в Народното събрание, след като Бюджет 2026 беше окончателно…
Сигурността на жителите на област Ямбол е напълно гарантирана и няма основания за паника или…
След 13 часа дебати Народното събрание окончателно прие текстовете на Бюджет 2026. Така приключи бюджетната…
От 1 януари 2027 г. в България се въвежда нов механизъм за изчисляване на трудовия…
Две непълнолетни момчета пострадаха при пътен инцидент с електрическа тротинетка на 23 юли в Монтана.…
Четирима души са загинали при тежката катастрофа между тир и миниван на пътя Русе –…
Leave a Comment