Пиян пешеходец с 3,05 промила алкохол пострада при пътен инцидент, съобщиха от полицията. Произшествието е станало на 26 август.
На улица „Стара планина“ в Хасково, 32-годишен пешеходец от Димитровград навлязъл внезапно на платното от тротоара, при което се е ударил в движещ се лек автомобил, управляван от 41-годишна жена,пише „Дарик“.
От удара, пострадалият е с охлузване на дясна скула и палец на лява ръка, прегледан в „Спешно отделение“ в болницата в Хасково, обработен и освободен за домашно лечение.
Пробата за алкохол на пешеходеца е 3,05 промила алкохол. Съставен е акт.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Синдикат „Образование“ към КТ „Подкрепа“ обяви готовност за протестни действия заради проектобюджета за 2026 г.…
Комисията за защита на конкуренцията започна предварително проучване за ценообразуването на летище „Васил Левски“ в…
От 1 юли всички пенсии в страната ще бъдат официално осъвременени, съобщиха от Министерството на…
България е сред най-достъпните държави в Европа по отношение на потребителските цени. Данни на Евростат…
Депутати от ГЕРБ отправиха остри критики към проектобюджета за 2026 г., предложен от „Прогресивна България“.…
През следващите дни Балканският полуостров ще бъде под влияние на горещо време, като следобедните валежи…
Leave a Comment