60-годишен мъж е задържан за блудство с 5-годишното си внуче. Мъжът, който е от девинското село Триград, е дядо на момченцето. Сигналът за тормоза над детето е подаден от родителите му.
Първоначално на него му е опредена мярка за неотклонение „подписка“, но с постановление на наблюдаващия прокурор му е взета 72-часова мярка „задържане под стража“.
След изтичането й предстои да бъде внесено искане в съда за налагане на постоянен арест. По случая е образувано досъдебно производство.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Софийският градски съд даде ход на наказателното дело срещу непълнолетен, обвинен в умишлено убийство на…
Втората политическа сила в 52-рото Народно събрание – коалицията ГЕРБ-СДС – проведе консултации с президента…
Президентът Илияна Йотова даде начало на консултациите с парламентарните групи в 52-рото Народно събрание. Първи…
18-годишен пешеходец е бил блъснат от автомобил рано тази сутрин в Стара Загора. Инцидентът е…
Софийското метро ще въведе временни ограничения по Линия 3 заради планирани ремонтни дейности и събития…
Верижна катастрофа с участието на три леки автомобила е станала в късния следобед на 4…
Leave a Comment