България

Микробус се преобърна и задръсти „Тракия“

Тази сутрин е получен сигнал за пътен инцидент в района на 101-102 км от АМ „Тракия“ в платното по посока за Пловдив.

На мястото незабавно са насочени екипи на Пътна полиция, пожарната и Спешна помощ. Установено е, че водачът на микробуса е загубил управлението на возилото и то се е преобърнало, съобщават от ОД на МВР – Пазарджик.

Двама са били пътуващите в микробуса, те са транспортирани за преглед в МБАЛ-Пазарджик. Движението към момента се осъществява само в изпреварващата лента и се регулира от пътни полицаи. Водачите пътуващи по посока за Бургас да шофират с повишено внимание и с много по-ниска скорост във въпросния участък.

След отработване на инцидента и преместването на возилото движението ще бъде възстановено напълно.

*******

Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

БАБХ и ДАНС иззеха 115 кг и 527 литра опасни пестициди в Пловдивско

Съвместна акция на Областната дирекция по безопасност на храните в Пловдив и териториалната дирекция на…

преди 5 часа
  • България

БАБХ и ДАНС иззеха опасни и забранени пестициди в Пловдивско

Съвместна акция на Областната дирекция по безопасност на храните (ОДБХ) – Пловдив и териториалната дирекция…

преди 5 часа
  • България

Съдът остави в ареста петима тийнейджъри, обвинени в убийството на Георги Кузев в Пловдив

Съдът в Пловдив остави в ареста петима тийнейджъри, обвинени в умишленото убийство на 37-годишния Георги…

преди 5 часа
  • България

Пловдивският съд остави в ареста петима тийнейджъри, обвинени в убийството на 37-годишен мъж

Съдът в Пловдив остави в ареста петима тийнейджъри, обвинени в умишленото убийство на 37-годишния Георги…

преди 5 часа
  • България

Ниското ниво на Дунав разкри телата на двама германски войници и мотоциклет от Втората световна война

Ниското ниво на Дунав разкри в Будапеща останки от Втората световна война. Край оголеното речно…

преди 5 часа
  • България

Петима младежи остават в ареста за убийството на мъж в Пловдив

Окръжният съд в Пловдив потвърди най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ за петима младежи,…

преди 5 часа