74-годишна софиянка беше прегазена от неизвестен шофьор, който избяга от мястото на произшествието.
За инцидента съобщи във „Фейсбук“ очевидец. Произшествието е станало на улица „Царица Йоанна“ в столичния квартал „Люлин 9“ тази сутрин, пише TrafficNews.
Край мястото на трагедията е минавала линейка, в която обаче нямало лекар, защото шофьорът е отивал да го вземе. Водачът е подал сигнал да изпратят спешно екип.
Пристигналите медици обаче само констатирали смъртта на жената, която е била помляна от сблъсъка, съобщиха от Спешна помощ. Инцидентът е станал след тунела при банка ДСК, където колите се движат с висока скорост.
Очаквайте подробности!
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Европейската комисия представи годишния си доклад за състоянието на върховенството на закона в ЕС. За…
В цялата страна се провеждат интензивни специализирани полицейски операции за спазване на Закона за движението…
Столична община започна мащабна кампания за почистване на речните корита в урбанизираните части на София.…
В кулоарите на Народното събрание депутатът от „Продължаваме промяната“ Бойко Рашков отправи критики към председателя…
Президентът Илияна Йотова внесе яснота относно българската външна политика по отношение на Украйна. В отговор…
Специализирана полицейска операция за засилен контрол върху тежкотоварния трафик, започнала на 13 юли, е установила…
Leave a Comment