Снимка: БНР
Около и след обед ще се развива купеста и купесто-дъждовна облачност от която на места отново ще превали
Утре ще духа слаб западен, по крайбрежието до умерен северозападен вятър. Минимални температури 11-16 градуса, по носовете до 19. Утре преди обед ще е слънчево. Около и след обед ще се развива купеста и купесто-дъждовна облачност от която на места отново ще превали.
Относително по-големи ще са сумарните количества над Североизточна България, а привечер и по северното крайбрежие. Вятърът ще е слаб от северозапад, по крайбрежието следобед предимно от югоизток.
Максималните температури слабо ще се повишат и ще са предимно между 22 и 27 градуса. Вълнение на морето 1-2 бала, през нощта в открито 2-3. Температура на морската вода 23-26 градуса. За Варна минимална температура около 16 градуса, максимална 24-25.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Сериозен пожар избухна следобед в столичния квартал „Република“. Две халета, използвани за преработка на пластмаса,…
Пътуващите по АМ „Хемус“ в посока Варна трябва да се подготвят за временни промени в…
Вътрешният министър Иван Демерджиев влезе в остър задочен спор с представители на „ДПС – Ново…
От 1 юли влизат в сила новите цени на електроенергията и топлинната енергия за битовите…
Касова бележка от заведение в България стана популярна в социалните мрежи и предизвика дискусия за…
Касова бележка от заведение в България стана тема на обсъждане в социалните мрежи заради цените…
Leave a Comment