България

Мъж почина при спускане в дълбока дупка край село Пролаз

46-годишен мъж е починал при спускане в дълбока дупка край село Пролаз. Това съобщиха от ОДМВР – Търговище.

Около 15.30 часа на 26 юни 58-годишен мъж е съобщил в РУ-Търговище за изпаднал в безсъзнание негов познат при спускане в дълбока дупка. Мъжът е от село Кукорево, община Тунджа, а познатият му е – от София.

Двамата са се спускали в 12-метрова дупка край село Пролаз, когато 46-годишният мъж е изпаднал в безпомощно състояние. На мястото на инцидента своевременно са пристигнали екипи на ОД МВР, на РУ-Търговище и на РСПБЗН-Търговище, които установили смъртта на мъжа. На мястото е извършен оглед, а причините за смъртта са в процес на изясняване. След извършена аутопсия е установено, че няма данни за насилствена смърт.

Продължават действията по изясняване на обстоятелствата около инцидента под ръководството на прокурор от Окръжна прокуратура – Търговище. По случая е образувано досъдебно производство.

*******

Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

Живко Тодоров напуска ИК на ГЕРБ и насочва усилията си към Стара Загора

Кметът на Стара Загора Живко Тодоров обяви, че се оттегля от Изпълнителната комисия на ГЕРБ.…

преди 22 минути
  • България

Шест нови случая на морбили у нас, заразените достигнаха 165

Здравните власти в страната отчитат ръст на заболеваемостта от морбили. По данни, публикувани на сайта…

преди 37 минути
  • България

Министерството на транспорта предлага проверочен изпит за водачи с отнети права

Министерството на транспорта и съобщенията публикува за обществено обсъждане проект за промени в реда за…

преди 52 минути
  • България

Транспортното министерство въвежда проверочен изпит за водачи с отнети права

Министерството на транспорта и съобщенията публикува проект за обществено обсъждане, който предвижда промени в реда…

преди 52 минути
  • България

Три успешни трансплантации във ВМА и „Александровска“ след донорска ситуация в Пловдив

Трима пациенти получиха втори шанс за живот след успешно реализирани трансплантации в столичните болници ВМА…

преди един час
  • България

Служебният кабинет ограничи ролята на главния секретар в правилника на МС

В последните дни на управлението си служебният премиер Андрей Гюров внесе серия от промени в…

преди един час