Любопитно

Преслава стана жертва на хакери (ВИДЕО)

Попфолк певицата Преслава се оказа поредната жертва на хакери.

За това се оплака самата тя в профила си във „Фейсбук“. Изпълнителката на „Обратно в играта“ съобщи на последователите си, че се е сдобила с нов акаунт в „Инстаграм“, защото старият й се е оказал „в ръцете“ на недоброжелатели, пише Монитор.

„За съжаление старият ми профил беше хакнат. Това е новият ми профил. Работя по връщането на стария, но за съжаление шансовете не са големи“, призна Преслава, която е добавила информацията за хакването и към описанието на новия ѝ профил.

До това се стигна броени дни, след като непозната в публичното пространство жена обяви, че продава снимки на певицата „във връзка с новия нос“.

Самата звезда към момента не е давала официален коментар за хирургическата интервенция. Не пропусна обаче да отговори на феновете, които не одобриха промяната във визията ѝ.

„Специална снимка за агитката „коментатори“. Нека и днес осмисля живота ви”, написа тя наскоро.​

*******

Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Ралица Петкова

Скорошни постове

  • България

АПИ въвежда ограничения за тежкотоварния трафик по магистралите заради жегите

От 4 август до 6 август Агенция „Пътна инфраструктура“ въвежда временни ограничения за движението на…

преди 10 часа
  • България

България остава сред страните в ЕС с най-труден достъп до едноседмична почивка

Едноседмичната почивка извън дома остава недостъпна за значителна част от българските домакинства. Данни на Евростат…

преди 11 часа
  • България

Един загинал при челен сблъсък между тир и кола край Добри дял

Днес главният път София – Варна беше затворен след тежък инцидент с един загинал. Пътният…

преди 11 часа
  • България

БАБХ и Митниците иззеха над половин тон млечни продукти и пилешко месо на „Капитан Андреево“

Инспектори от дирекция „Граничен контрол“ към Българската агенция по безопасност на храните (БАБХ), съвместно със…

преди 11 часа
  • България

Проф. Овчаров откри римски саркофаг в Перперикон

Перперикон продължава да изненадва с нови археологически находки. Екипът на проф. Николай Овчаров е открил…

преди 12 часа
  • България

Макс Баклаян: Цените на имотите може да спаднат с 20-25% до 2030 г.

Пазарът на недвижими имоти е на прага на сериозна промяна. Според финансовия анализатор Макс Баклаян,…

преди 13 часа