България

Откриха труп на мъж в язовир Пясъчник

52-годишен мъж от Пловдив е намерен мъртъв в язовир Пясъчник днес от доброволци, които са извадили зловещата находка. Сигналът в полицията в Хисар е получен около 8 часа сутринта.

Удавникът Красимир Г. се е разпивал късно снощи в един от ръкавите на язовира със семейството си и приятели, съобщава БЛИЦ. По наша информация Красимир Г. е останал последен на масата, бил е употребил солидно количество алкохол. Какво се е случило снощи с него – дали е влязъл в язовира да се охлади, дали е убит, дали е самоубийство, ще изяснява съдебна медицина Пловдив.

Вероятно се касае за нещастен инцидент, смята доброволецът, който ни подаде информация. Веднага, след като е бил подаден сигнал, че в язовир Пясъчник в село Беловица се е случило нещо, служители на полицията, близки и приятели на изчезналия и доброволци, са се включили в издирването.

Били повикани водолази от Гражданска защита – Пловдив.

Трупът е бил намерен около 14 часа. В момента се извършва оглед, ще бъде образувано досъдебно производство.

 

*******

Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

Александра Братанова поиска финансова помощ заради мизерна пенсия

75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…

преди 2 дни
  • България

Съдът в Стара Загора остави в ареста 26-годишния, откраднал кутия с дарения за болно дете

Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…

преди 2 дни
  • България

12-годишна родилка в Ямбол изостря проблема с ранните бременности

Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…

преди 2 дни
  • България

Жена е транспортирана в болница след катастрофа в Младост 4

Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…

преди 2 дни
  • България

Засилен контрол за откриването на мотосезон 2026, очакват между 5 000 и 10 000 мотористи

Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…

преди 2 дни
  • България

Досъдебно производство след палеж в едноетажна постройка във Велинград

Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…

преди 2 дни