Вечер вкъщи времето си е за нас“, похвали се във Фейсбук премиерът Бойко Борисов. Министър-председателят сподели снимка с по-големия си внук – Бойко-младши, който любвеобилно гушка дядо си. Премиерът показа, че въпреки натовареният си график намира време за любимите си хора.
Умилителният кадър събра първите си 1000 лайка за малко повече от 5 минути.
Малкият Бойко вече е на три години и е голямата слабост на дядо си. Той вече има и малко братче – второто внуче на премиера.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment