Един човек загина, след като тежкотоварен камион се обърна в канавка тази сутрин на магистрала „Тракия“ близо до Пловдив.
Инцидентът е станал около 8.30 часа тази сутрин на 125-ия км на магистрала „Тракия“ в посока София.
Отзовали са се веднага на място екипи на Спешна помощ и на Пътна полиция. Констатирана е смъртта на 59-годишния водач, чието тяло бе извадено от смачканата кабина с помощта на специализирана техника на пожарната.
Причините и обстоятелствата около тежкия инцидент се разследват.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
В последните дни на юли в България се очаква редуване на нормални летни температури с…
Вчера Главният секретар на Министерството на вътрешните работи издаде разпореждане за незабавни и засилени контролни…
От МВР потвърдиха, че товарният автомобил, в който се удари лека кола в събота край…
В събота малко след обяд на околовръстното шосе на Шейново стана пътен инцидент, при който…
Утрешният ден ще започне с развитие на купесто-дъждовна облачност над Северозападна България още от сутринта.…
Главният секретар на Министерството на вътрешните работи е разпоредил незабавното въвеждане на засилени мерки за…
Leave a Comment