Инцидентът е станал, докато е чистила е оръжието си
урсантка от Националния военен университет „Васил Левски“ във Велико Търново се е простреляла с автомат Калашников. Инцидентът е станал в четвъртък около 19.36 ч.
При почистване на зачисленото й оръжие курсантката се е простреляла в областта на гърдите, съобщиха от пресцентъра на Министерството на отбраната.
Пострадалото момиче е транспортирано незабавно с линейка в Спешна помощ в търновската болница.
Тя се обучава във факултет „Общовойскови” на НВУ „Васил Левски” от август 2017 г.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Около 16:30 часа вчера 47-годишна жена от Шумен подала сигнал в местното полицейско управление, че…
Днес, 29 май, петък, времето започва с променлива облачност, но с тенденция към повече слънчеви…
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Leave a Comment