Трима души са изгорели при пожар в психиатрията в Пловдив.
Сигналът на тежкия случай е получен в полицията малко след полунощ, съобщава БГНЕС. На тел. 112 било съобщено за възникнал пожар в сградата на Центъра за психично здраве на бул. „Пещерско шосе“. Изпратени към мястото са екипи на Първа РСПБЗН и Второ РУ.
Веднага последвала евакуация. Евакуирани са 61 пациенти. След потушаване на огъня в една от стаите на мъжкото отделение са открити три трупа с все още неустановена самоличност.
Местопроизшествието е запазено, извършен е оглед. Причините за възникване на пожара се изясняват. Образувано е досъдебно производство.
Очаквайте подробности!
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment