Принц Чарлз показа, че все още е в добра форма, въпреки преклонната си възраст, докато е на посещение на Карибите със съпругата си Камила, пише The sun.
Папараци заснеха двойката по бански, докато разпускат на плаж в Барбадос.
Британският престолонаследник е заснет с флорален бански, а фигурата му определено доказва, че хранителният му режим дава своите положителни резултати.
Той следва диетата на баща си Филип и прилага система от упражнения на Канадските военновъздушни сили.
Чарлз и Камила прекараха половин час плувайки в морето, а за спокойствието и личния им багаж се грижиха трима кралски охранители.
В младините си принцът често е бил хващан от папараците да се наслаждава на бурните вълни по плувки.
Последно е бил заснет през 1983 година.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Около 16:30 часа вчера 47-годишна жена от Шумен подала сигнал в местното полицейско управление, че…
Днес, 29 май, петък, времето започва с променлива облачност, но с тенденция към повече слънчеви…
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Leave a Comment