Ловната дружинка на Иван Ласкин го почете за рождения му ден вчера.
Това стана ясно от публикация на Иван Тенев, собственик на агенция „Тенев“, във Facebook.
Той сподели и снимки, към които написа: „С трогателен сбор, организиран от ловната дружинка на Карабунар и близки приятели, бе почетена паметта на талантливия актьор Иван Ласкин навръх неговия рожден ден.“
Да отдадат почит на големия си приятел заедно със съпругата му Алекс Сърчаджиева и децата му, бяха дошли депутатът от ГЕРБ Десислава Тодорова, скулптурът проф.Георги Чапкънов, актьорите Ернестина Шинова и Андрей Слабаков, Юлиян Константинов, , Димитър Ковачев-Фънки, Ути Бъчваров и още много негови приятели и близки.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
За първи път България открито заявява своя национален интерес на европейската сцена. Според премиера Румен…
Министърът на регионалното развитие и благоустройството арх. Иван Шишков се срещна с кметовете на Видин,…
Юли 2026 г. има шанс да се превърне в първия месец с напълно нормални климатични…
След кратък период на високи температури България отново се подготвя за динамично време. Климатологът Симеон…
Транспортният министър Георги Пеев инициира междуведомствена среща в Националното тол управление с цел да се…
Полицията в Перник издирва нападател, пребил 28-годишен мъж на улица „Търговска“. Инцидентът е станал около…
Leave a Comment