Преди дни Антония Петрова-Батинкова отбеляза 40 дни от рождението на първородния си син Благовест с ритуала погача, като събра близки и приятели в столичен ресторант.
Събитието се състоя в последния ден на февруари, а малкият Благовест навърши 40 дни на 25 февруари. На самия ден Батинкови са отишли на църква, както повелява традицията. Тогава Антония сподели, че това е било и първото излизане на сина ѝ, пише dir.bg.
Антония бе организирала пищно парти-погача, за да го представи пред обществото и да получи орисия от добронамерени дами в лицето на близки и приятелки. Украсата бе решена в бяло и червено с оглед на предстоящия български празник Баба Марта.
Въпреки големият интерес, на който се радваше малкият Благовест, през цялото време той бе изключително спокоен, така че орисниците успяха да си свършат работата. Дрескодът за партито бе бял или червен акцент, който бе спазен от всички поканени дами.
Сред гостите бяха и майката на Батинкова, свекърва ѝ и зълва ѝ, а преди да започне партито са присъстваха и гордият татко Ивайло Батинков, както и бащата на Антония.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Дългогодишен пробив в сигурността на държавните структури беше установен, след като правителството потвърди неоторизиран достъп…
37-годишен мъж беше открит пребит до смърт в района на Младежкия хълм в Пловдив. Случаят…
Случаят с италиански ученици от еврейски произход, подложени на вербална агресия и антисемитски обиди в…
Христиана Добрева отново потърси подкрепа от читателите на „Нова Варна“ с призив за помощ за…
Народното събрание на България е обявило обществени поръчки за транспорт на народните представители на обща…
Сметната палата е образувала производство за установяване на евентуален конфликт на интереси по отношение на…
Leave a Comment