Причината е решение за времето на връчване на някои от статуетките
Джордж Клуни, Брад Пит и Робърт Де Ниро подкрепиха протеста на Холивуд, започнал преди броени дни, срещу плановете на организаторите на наградите „Оскар“ относно това наградите за операторско майсторство, монтаж и други категории да бъдат връчени по време на рекламите на церемонията в неделя, съобщава БГНЕС.
Сандра Бълок, Ема Стоун и Джон Хам също подкрепиха отвореното писмо на Мартин Скорсезе, Спайк Лий и Алфонсо Курон, които призоваха за промяна на решението, „обидно за професионалистите в тези категории“
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Около 16:30 часа вчера 47-годишна жена от Шумен подала сигнал в местното полицейско управление, че…
Днес, 29 май, петък, времето започва с променлива облачност, но с тенденция към повече слънчеви…
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Leave a Comment