През почивните дни и в началото на следващата седмица облачността ще намалее до предимно слънчево и ще се затопли. Отново очакваме температури до 15 градуса в страната.
До 22 февруари ще остане без валежи и по-топло от обичайното.
Високи ще са температурите и през следващия уикенд, но тогава вече започват валежи. Те ще са предимно от дъжд, но в последните дни на месеца, когато ще има по-чувствително понижение на температурите, може да превали и сняг.
Малко вероятно е да има значителни количества.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment