Млад шофьор опита да осуети полицейска проверка, бягайки с лекия си автомобил, съобщиха от полицията в Разград.
Около 16:30 часа на 30 януари в град Исперих екип автоконтрольори подали светлинен и звуков сигнал, за да спрат Porsche Cayenne с изтекъл срок на валидност на регистрационните табели. Водачът увеличил рязко скоростта, продължил в посока изхода на Исперих към Разград, като влизайки в село Ясеновец се укрил.
След проведени издирвателни действия, на 1 февруари около 13:00 часа, 26-годишният шофьор от село Тодорово е установен в Исперих.
По случая е започнато бързо производство.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…
Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…
Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…
Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…
Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…
Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…
Leave a Comment