Двамата вдигнаха пищна милиардерска сватба в края на ноември миналата година, като красивата рускиня дори смени вярата си в ислям и прие името Рихан. Очевидно, обаче, любовта между „Мис Москва 2015“ и кралят не издържа много, много.
Два месеца по-късно двамата вече подготвят документите по развода си, а близък до семейство разкрива, че двойката не спира да се кара.
За момента не е ясно на каква тематика са несъгласуваните разногласия причина за пропастта между двамата, но се чудим: Ще стане ли Рихан отново Оксана и колко ли пари ще прибере след развода?
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Според Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ) в събота, 25 април, времето ще бъде…
Днес стават ясни имената на всички 240 народни представители, които ще заемат местата си в…
На 26 април се навършват 40 години от аварията в Чернобил, най-голямата ядрена катастрофа в…
Българската звезда във вдигането на тежести Карлос Насар отново доказа класата си на международната сцена.…
Окръжна прокуратура-Ямбол задържа за срок до 72 часа турския гражданин Д.К., обвинен в опит за…
В България всеки опит за ефективна работа в държавните структури се посреща с организирани атаки…
Leave a Comment