Гонка по холивудски в Централна България. В продължение на 200 км полицията преследва рано тази сутрин двама души с автомобил. Колата е спряна, след като на пътя са били разпънати шипове.
Шофьорът и неговия спътник са задържани. Около 20 полицаи и специално обучени кучета търсят избягал трети човек, съобщава Нова телевизия.
Преследването е започнало от Стара Загора, продължило през Чирпан, където отново автомобилът не е спрял. След това са преминали през Пловдив, разклона за Карлово, Казанлък, околовръстния път и са преминали през селата. Колата е спряна между селата Ръжена и Ягода.
На мястото, където са задържани двамата бегълци, има около пет полицейски коли.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Слабо земетресение е регистрирано тази сутрин в близост до Разград, на около 130 км от…
С настъпването на пролетта и лятото много хора се насочват към паркове, гори и планини…
Необичаен сигнал е предизвикал тревога в общинските служби на Стара Загора през изминалата нощ. Около…
Неделята ще бъде предимно слънчева и топла, с максимални температури до 30 градуса по Целзий.…
През юли 2026 г. НОИ въвежда актуализация на пенсиите и социалните плащания, както и промени…
Юли 2026 г. носи важни промени за българските пенсионери и осигурени лица. НОИ ще увеличи…
Leave a Comment