Любопитно

Жена на 72 се омъжи за мъж на 19, среща го на опелото на сина си (СНИМКИ/ВИДЕО)

72-годишна жена, омъжила се за 19-годишен, след като го срещнала на погребението на сина си, разказва в YouTube за връзката им, посочвайки, че той е „прекрасен любовник“.

Алмеда Ерел от Меривил, Тенеси, се влюбва в съпруга си Гари Хардуик, за когото е омъжена от две години, въпреки 53-годишната разлика във възрастта им. След само две седмици срещи Гари й предлага брак през 2016 г.

„Бях женена от 43 години и нямаше много целувки, … нямаше романтика“, казва Алмеда във видеоклип, публикуван в канала й в YouTube. Сегашната си връзка обаче тя описва като „вихрушка“.

Двойката чака до първата брачна нощ, за да консумира връзката си, като и двамата описват другия като „прекрасен любовник“, съобщава Daily Mail, цитиран от profit.bg.
Гари, който е по-млад от един от внуците на Алмеда, се определя като „наистина зрял за своята възраст“ и разкрива, че се е възстановявал от нещастната си връзка със 77-годишна жена, когато среща настоящата си съпруга.

Двамата се срещат на погребението на сина й, когато Гари й изказва съболезнования. През следващите няколко месеца Алмеда не може да спре да мисли за него, въпреки че двамата не се виждат известно време след трагичното събитие.

Когато двамата се срещат отново, връзката им започва. Оттогава са заедно.

Твърдят, че са по-щастливи от всякога, въпреки че признават, че не всички в семейството приемат брака им.
Алмеда, която има четири деца и шест внуци, посочва, че „ако обичате някого, възрастта е само номер“. Междувременно Гари казва, че това е любов от пръв поглед за него.

Решението да предложи брак на любимата си след само шест седмици срещи той обяснява с факта, че и двамата са знаели, че са влюбени, така че е нямало смисъл да чакат.

Въпреки поразителната разлика в възрастта им, Гари и Алмеда имат сходни интереси и хобита.

Вижте как описва живота и връзката си 72-годишната младоженка във видео в канала си в YouTube:

 

*******

Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Ралица Петкова

Скорошни постове

  • България

Александра Братанова поиска финансова помощ заради мизерна пенсия

75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…

преди 6 дни
  • България

Съдът в Стара Загора остави в ареста 26-годишния, откраднал кутия с дарения за болно дете

Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…

преди 6 дни
  • България

12-годишна родилка в Ямбол изостря проблема с ранните бременности

Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…

преди 6 дни
  • България

Жена е транспортирана в болница след катастрофа в Младост 4

Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…

преди 6 дни
  • България

Засилен контрол за откриването на мотосезон 2026, очакват между 5 000 и 10 000 мотористи

Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…

преди 6 дни
  • България

Досъдебно производство след палеж в едноетажна постройка във Велинград

Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…

преди 6 дни