Любопитно

„Господари на ефира“ спря излъчване

Три месеца преди да отпразнува 16-ия си рожден ден, „Господари на ефира“ остана без ефир.

Причината е, че договорът на предаването с Нова телевизия е изтекъл на 31 декември 2018 г., а нов все още няма, обясни продуцентът Джуди Халваджиян, цитиран от „24 часа“.

По думите му, „Господари на ефира“ преговаря с всички телевизии, които искат шоуто, а до края на месеца екипът е в неплатен отпуск.

По данни на Халваджиян, гледаемостта на „Господарите“ в новогодишната нощ е надминала конкуренцията в лицето на „Комиците“.

„Тъжно е, че телевизията, с която толкова много години работим заедно, ни остави в неведение до последния ден на договора. Затова и пуснах екипа в отпуск“, каза Джуди Халваджиян.

Предаването, което се излъчваше всеки делничен ден, отсъства от програмата на Нова телевизия през януари. На мястото на „Господари на ефира“ се излъчва сериал.

*******

Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Ралица Петкова

Скорошни постове

  • България

Диди Тенева се нуждае от спешно лечение за рак с разсейки и 100 000 евро

Диди Тенева е в тежка битка за живота си и се нуждае от подкрепа. Тя…

преди 10 часа
  • България

Жълт код за опасни горещини в почти цяла България на 5 август

Националният институт по метеорология и хидрология издаде предупреждение за опасни горещини от първа степен, жълт…

преди 10 часа
  • България

МРРБ издаде 100 разрешения за строеж и 171 удостоверения за професионални управители

Министерството на регионалното развитие и благоустройството отчита засилена работа през последните три месеца. От встъпването…

преди 11 часа
  • България

33-годишен мъж е задържан в Добрич с открадната луксозна кола и фалшиви табели

Полицията в Добрич е спряла за проверка луксозен автомобил, при която са установени нередовни документи…

преди 11 часа
  • България

Майка и дете се отърваха невредими след удар от моторист в Русе

Моторист се блъсна в лек автомобил в Русе, в който са пътували жена с едногодишното…

преди 11 часа
  • България

КФН въвежда динамични и консервативни пенсионни фондове от 2027 г.

Комисията за финансов надзор въвежда мащабни промени в системата на втория и третия стълб на…

преди 13 часа