Президентът Румен Радев и съпругата му Десислава посетиха древния град Петра в Йордания по време на официалната си визита.
Колажът от туристическата обиколка на града, който е част от Световното културно наследство от 1985 г., се появиха в официалния профил на забележителността в „Туитър“, пише dir.bg.
Семейството е избрало лежерно ежедневно облекло. Президентът е със светли дънки, бледожълт пуловер и шушляков елек в червено и тъмносиньо, докато съпругата му е с класически сини дънки и яке в бяло и сиво.
Радеви бяха на визита в Йордания, където бяха посрещнати от крал Абдула II и съпругата му кралица Рания на 16 декември в Аман.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment