Григор Димитров си позволи лукс, за който повечето български мъже могат само да мечтаят.
Живеещият в топлото дори през зимата Монте Карло спортист реши да украси елхата само по къси панталонки и бели чорапи. Неговото коледно дърво е доста голямо, затова Димитров използва стълба, за да стигне върха му. Там той постави прекрасен ангел.
В момента Димитров заема 19-ото място в световната ранглиста на АТР. 27-годишният хасковлия е с актив от 1835 точки, след като сезонът за водещите играчи приключи по-рано през месеца. Втората ракета на страната Димитър Кузманов пък записа ново рекордно класиране в кариерата си. Той прогресира с една позиция до 253-ата в света с 210 точки. Габриел Донев също е с рекордно класиране. Той прогресира със 102 места и вече е 846-и с 21 точки. Промени в челото няма. Сърбинът Новак Джокович завършва годината като номер 1 в класацията за пети път в кариерата си с актив от 9045 точки. Втори е Рафаел Надал (Испания) със 7480 точки, а трети е швейцарецът Роджър Федерер е трети с 6420 точки.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…
Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…
Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…
Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…
Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…
Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…
Leave a Comment