Мечокът Семьон разтопи десетки сърца в социалните мрежи с видеото, в което той прегръща собственика си.
Кафявата мечка е едва на 19 месеца, но изглежда има голямо сърце, както се вижда на кадрите, в които дава любвеобилна прегръдка на собственика си Юри Пантелеенко, съобщава vesti.bg.
Не е изненадващо, че мечокът е толкова любвеобилен. Той е втората мечка в семейството на Светлана и Юри Пантелеенко от Русия. Освен Семьон, те се грижат и за 23-годишния му баща Степан.
Степан, или Стьопа, както го наричат на галено, е абсолютна знаменитост в интернет. Той е известен с безброй фотосесии и участия във филми.
Мечокът Степан живее със семейство Пантелеенко от 3-месена възраст. Като мече е бил хванат от ловци, които са го предложили за продажба на местния пазар.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Май 2026 г. носи три ключови национални празника, които дават възможност за почивка: 1 май,…
След поредица от топли дни краят на април и началото на май 2026 г. ще…
В събота, 25 април, Румъния регистрира първия случай на материални щети по своя територия, причинени…
22-годишна жена загина тази сутрин при тежък пътен инцидент в Пловдив. Сигналът е подаден на…
Първокласният път Е-70 в района на село Цар Калоян е временно затворен за движение заради…
Много добри са условията за туризъм в планините, съобщиха от Планинската спасителна служба (ПСС) към…
Leave a Comment