Полицейски служители на ОДМВР-Благоевград работят по установяване на причините за смъртта на 57-годишен мъж от село Вълкосел.
Това съобщиха от пресцентъра на ОДМВР-Благоевград.
Около 4.40 часа на 20 октомври 2018 г. в Районно управление на МВР-Гоце Делчев е получен сигнал за това, че в района на фурна за хляб в село Вълксел, община Сатовча, е намерен починал 57-годишен мъж от селото.
За случая е уведомена Окръжна прокуратура-Благоевград. Причините за смъртта на мъжа са в процес на установяване.
По информация ма struma.com по тялото има следи от насилие и става въпрос за убийство.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Синдикат „Образование“ към КТ „Подкрепа“ обяви готовност за протестни действия заради проектобюджета за 2026 г.…
Комисията за защита на конкуренцията започна предварително проучване за ценообразуването на летище „Васил Левски“ в…
От 1 юли всички пенсии в страната ще бъдат официално осъвременени, съобщиха от Министерството на…
България е сред най-достъпните държави в Европа по отношение на потребителските цени. Данни на Евростат…
Депутати от ГЕРБ отправиха остри критики към проектобюджета за 2026 г., предложен от „Прогресивна България“.…
През следващите дни Балканският полуостров ще бъде под влияние на горещо време, като следобедните валежи…
Leave a Comment