Крими

Агресивен пътник приземи самолет

Самолет на компанията Куонтас (Qantas), изпълняващ пряк Полет от Пърт до Лондон, който трае 17 часа, бе принуден да се върне два часа след излитането си заради буйстващ пътник.

Това предаде ДПА, цитирани от „Новини.бг“.

Пътникът от самолет Боинг 787-9 Кю Еф 9 Дриймлайнър бил с белезници и с маска, когато полицията го отвела при кацането на самолета в Пърт през изминалата нощ.

Пътници разказаха пред националната телевизия Ей Би Си, чакайки за препрограмиран полет днес, че мъжът се държал странно. Затворил се в тоалетната над един час след излитането по един от най-продължителните преки полети в света, а когато най накрая излязъл, започнал да крещи на другите пътници и сякаш искал да започне юмручен бой.

*******

Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Дарин Попов

Скорошни постове

  • България

БАБХ и ДАНС иззеха 115 кг и 527 литра опасни пестициди в Пловдивско

Съвместна акция на Областната дирекция по безопасност на храните в Пловдив и териториалната дирекция на…

преди 2 часа
  • България

БАБХ и ДАНС иззеха опасни и забранени пестициди в Пловдивско

Съвместна акция на Областната дирекция по безопасност на храните (ОДБХ) – Пловдив и териториалната дирекция…

преди 2 часа
  • България

Съдът остави в ареста петима тийнейджъри, обвинени в убийството на Георги Кузев в Пловдив

Съдът в Пловдив остави в ареста петима тийнейджъри, обвинени в умишленото убийство на 37-годишния Георги…

преди 2 часа
  • България

Пловдивският съд остави в ареста петима тийнейджъри, обвинени в убийството на 37-годишен мъж

Съдът в Пловдив остави в ареста петима тийнейджъри, обвинени в умишленото убийство на 37-годишния Георги…

преди 2 часа
  • България

Ниското ниво на Дунав разкри телата на двама германски войници и мотоциклет от Втората световна война

Ниското ниво на Дунав разкри в Будапеща останки от Втората световна война. Край оголеното речно…

преди 2 часа
  • България

Петима младежи остават в ареста за убийството на мъж в Пловдив

Окръжният съд в Пловдив потвърди най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ за петима младежи,…

преди 3 часа