Съдът реши да не дава ход на делото срещу бившата кметица на столичния квартал „Младост“ Десислава Иванчева.
Тя беше арестувана и обвинена за взимане на подкуп в особено големи размери, напомнят от NOVA.
Причината за днешното решение на съда е, че обвинителният акт е получен твърде късно от обвиняемите. По закон те трябва да имат 7 дни, за да се запознаят с него. Този срок обаче не е спазен.
В съдебната зала дойде и инвеститорът Александър Ваклин, от когото, според обвинението, Иванчева и заместничката й Биляна Петрова са поискали подкуп чрез посредник.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Тежка катастрофа затвори тази сутрин пътя Русе – Бяла. Участъкът остава недостъпен за автомобили след…
При постоянно растящите изисквания за възраст и осигурителен стаж за пенсия много българи търсят начин…
Прохладното време, на което се радваме в момента, ще се задържи още броени дни, но…
Петък, 24 юли, носи осезаема промяна в метеорологичната обстановка над страната. Според Националния институт по…
Тялото на 81-годишната Бояна Стоянова, обявена за национално издирване, е било открито във вилна зона…
Напрежението в ямболското село Безмер се засили, след като стана ясно, че в местната авиобаза…
Leave a Comment