По-рано днес, автомобил се вряза в охранителните заграждения. Британската полиция съобщи, че разглежда инцидента като терористичен акт.
Шофьорът на автомобила е арестуван на място. Той е бил задържан преди това по обвинения в тероризъм.
Премиерът Тереза Мей каза, че в мислите си е с пострадалите при инцидента, предаде Ройтерс, като се позова на нейно изявление. Британският парламент е в лятна ваканция. Самата Мей е на почивка извън Великобритания.
Камера е уловила момента, в който колата се врязва в бариерата на парламента.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
През изминалата нощ специализирана полицейска операция за стриктно спазване на Закона за движението по пътищата…
През изминалата нощ специализирана полицейска операция за спазване на Закона за движението по пътищата отчете…
Тази седмица глобалните стокови пазари са под силното влияние на резките и динамични колебания в…
Тежко криминално престъпление разтърси село Пепелище край Кърджали. Около 21:00 часа снощи, след възникнал скандал,…
След повече от половин век от първата копка магистрала „Хемус“ остава символ на бавна реализация.…
Въпреки общата тенденция за ясно време, югоизточните райони на страната ще останат с повишена облачност.…
Leave a Comment