Родители на дете с увреждания оставиха сина си на грижите на премиера Бойко Борисов за един ден, за да му покажат през какви трудности преминават ежедневно.
18-годишният Петър беше качен заедно с инвалидната си количка по стълбите до приемната на Министерския съвет. На помощ дойдоха и други представители на протестиращите родители на деца в увреждания.
Пред bTV момчето заяви, че управляващите не искат хората с увреждания да съществуват. „Вярвам само на себе си, това е начинът да покажа, че мен ме има”, каза Петър.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Около 16:30 часа вчера 47-годишна жена от Шумен подала сигнал в местното полицейско управление, че…
Днес, 29 май, петък, времето започва с променлива облачност, но с тенденция към повече слънчеви…
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Leave a Comment