България

Дърво падна върху автомобил и го смаза в Кранево (ВИДЕО)

Огромно дърво падна върху автомобил и го смаза.

Инцидентът е станал в Кранево, Съобщиха от Нова.

Потърпевши са семейство от Русе, което в това време било на плаж. Оказва се, че никой не може да каже кой е отговорен за това и чия собственост е дървото, премазало колата. Семейството не знае към кого да се обърне, за да получи обезщетение.

По първоначална информация дървото е паднало заради тежестта на короната. Тепърва се очаква експертите да кажат дали това е така. Инцидентът обаче вгорчи почивката на Надежда Николова и Венелин Георгиев.

Щетите са най-вече по предния капак и стъклото. Изчисляват, че това ще им струва около 500 лева.

От хотела, в който са отседнали, са заявили, че дървото е общинска собственост и нямат нищо общо с него. Трябвало да се обърнат към кмета на Кранево. Той от своя страна обясни, че територията би трябвало да е общинска, но след като е проведена регулация.

„Това дърво, докато не бъде проведена регулацията, попада в двата имота, които те стопанисват. Нещата се раздухват прекалено много. Редно е потърпевшите да се обадят на застрахователя.

*******

Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Дарин Попов

Скорошни постове

  • България

Лични вещи дадоха нови следи в издирването на 79-годишната жена от Ръжена

Пети ден няма следа от 79-годишна жена от казанлъшкото село Ръжена. В издирването ѝ участват…

преди 5 часа
  • България

Еконт спира част от доставките до адрес в малките населени места през 2026 г.

„Еконт“ ще прекрати част от доставките до адрес в малките населени места и ще премине…

преди 5 часа
  • България

Илияна Йотова призова за дипломация и мир в Близкия изток

Нова ескалация на войната в Близкия изток би означавала още разрушения, човешки жертви и дълготрайна…

преди 5 часа
  • България

Илияна Йотова призова за мир и дипломация в Близкия изток

Нова ескалация на войната в Близкия изток би означавала още разрушения, човешки жертви и дълготрайна…

преди 5 часа
  • България

Двете деца от Ямбол ще бъдат настанени заедно в приемно семейство на 14 април

Двете деца от Ямбол, които бяха оставени без надзор от родителите си и за които…

преди 6 часа
  • България

Катастрофа затвори ул. „Свети Климент“ в Разград, пострада 80-годишна жена

Катастрофа затвори за движение улица „Свети Климент“ в Разград около 16:30 часа днес. Инцидентът е…

преди 6 часа