Снимка: Агрозона
Със заповед на министър-председателя Бойко Борисов от длъжността заместник-министър на земеделието, храните и горите е освободен Цветан Димитров.
Решението на премиера е взето след срещата на министъра на земеделието, храните и горите Румен Порожанов с представители на протестиращите животновъди.
Министър-председателят Борисов разпореди на министър Порожанов да освободи също така директорa на дирекция „Животновъдство“ Златка Възелова, директорa на Дирекция „Директни плащания и идентификация на земеделските парцели“ Георги Праматаров, както и съветника на министъра Бойко Синапов.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Пети ден няма следа от 79-годишна жена от казанлъшкото село Ръжена. В издирването ѝ участват…
„Еконт“ ще прекрати част от доставките до адрес в малките населени места и ще премине…
Нова ескалация на войната в Близкия изток би означавала още разрушения, човешки жертви и дълготрайна…
Нова ескалация на войната в Близкия изток би означавала още разрушения, човешки жертви и дълготрайна…
Двете деца от Ямбол, които бяха оставени без надзор от родителите си и за които…
Катастрофа затвори за движение улица „Свети Климент“ в Разград около 16:30 часа днес. Инцидентът е…
Leave a Comment