България

Бивш футболист на „Хебър“ се самоуби

Със скок от осмия етаж на блок на ул. „Дунав” 4 в Пазарджик се самоуби бившият нападател на „Хебър“ Атанас Иванов – Гумения.

Възпитаникът на треньора Иван Димитров е сложил край на живота си, ненавършил 39 години, съобщава „Марица“.

Хората от квартала са покъртени от случката. Първи безжизненото тяло на мъжа видял негов съсед от блока, който се хванал за главата и загубил ума и дума. След минути пристигнал екип на спешната помощ, който обаче само констатирал смъртта на Атанас Иванов. Жизнената дейност на самоубилият се била прекъсната буквално за миг, след като тялото се срещнало със земята.

Чу се пукот, сякаш някои е хвърлил телевизор, гледката беше страшна и разтърсваща, коментираха живущи във втория блок от „Манастирите”. Всички познаваха Наско като изключително добър човек, който правеше път и на мравката, споделиха негови съседи от входа.

Иванов започва да тренира футбол в школата на ФК „Хебър“ в края на 80-те години при треньора Иван Димитров. Влиза в спортното училище и играе за „Хебър“. После за кратко се мести в София, където заедно с набора си Иван Чушков се състезава за старшата на „Септември“ (София), но се завръща отново в родния си тим, за да продължи с футбола.

При мъжете на „Хебър“ Иванов почти не е записвал официални мачове. Има такива в ранния период на „Бенковски“, както и за тимове от регионалния футбол.

От малък си беше с интровертен характер и не допускаше много хора близо до себе си. В последните години се затвори съвсем, имаше и проблеми с психиката. До последно е останал ерген. По-рано през тази година от заболяване починал най-големия брат в семейството, докато Атанас е най-малкия. Той имал още двама живи братя.

 

*******

Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Ралица Петкова

Скорошни постове

  • България

АПИ въвежда ограничения за тежкотоварния трафик по магистралите заради жегите

От 4 август до 6 август Агенция „Пътна инфраструктура“ въвежда временни ограничения за движението на…

преди един час
  • България

България остава сред страните в ЕС с най-труден достъп до едноседмична почивка

Едноседмичната почивка извън дома остава недостъпна за значителна част от българските домакинства. Данни на Евростат…

преди 2 часа
  • България

Един загинал при челен сблъсък между тир и кола край Добри дял

Днес главният път София – Варна беше затворен след тежък инцидент с един загинал. Пътният…

преди 2 часа
  • България

БАБХ и Митниците иззеха над половин тон млечни продукти и пилешко месо на „Капитан Андреево“

Инспектори от дирекция „Граничен контрол“ към Българската агенция по безопасност на храните (БАБХ), съвместно със…

преди 2 часа
  • България

Проф. Овчаров откри римски саркофаг в Перперикон

Перперикон продължава да изненадва с нови археологически находки. Екипът на проф. Николай Овчаров е открил…

преди 3 часа
  • България

Макс Баклаян: Цените на имотите може да спаднат с 20-25% до 2030 г.

Пазарът на недвижими имоти е на прага на сериозна промяна. Според финансовия анализатор Макс Баклаян,…

преди 4 часа