Снимката е илюстративна
Планински спасители оказаха помощ на човек със счупен глезен в района на хижа „Равнец“ в Стара планина.
Това съобщиха от Планинската спасителна служба (ПСС) към Българския червен кръст (БЧК), цитирани от „Фокус“. В спасителната акция се е включил екип от четирима спасители.
Инцидентът е станал вчера привечер в района на хижа „Равнец“, като травмата не е застрашаваща. През вчерашния ден планински спасители са оказали помощ и на жена със счупен глезен в района на Седемте рилски езера.
Инцидентът е станал на 3 юни 2018 г. в 14.30 ч., като акцията е приключила в 20.32 ч.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment