Крими

Нападнаха и обраха възрастен мъж в Монтанско (ВИДЕО)

Кадър: NOVA

Пореден тормоз над възрастни хора. Двама мъже нападнаха, заплашиха и обраха 75-годишен мъж в собствения му дом в Монтанско.

За да опази това, което му е останало, мъжът вече спи в едно легло с животните, а вратата си залоства с дървен кол, съобщава Nova.

Възрастният човек се сблъсква очи в очи с крадците малко преди полунощ. Бил заспал, когато на вратата чул тропане. Не искал да отвори, но мъжът отвън удрял с всички сили вратата, а отвътре Цветан Миланов се залостил с дървен кол.

Крадецът влязъл при него, бил с маска, виждали му се само очите и носа. Взел му якето с парите вътре – 527 лева, и си тръгнали.

За по-малко от половин година в дома на възрастния човек са влизали крадци десетки пъти. В повечето случаи той ги чул и видял, но нито веднъж не посмял дори да им извика.

За няколко месеца му откраднали и всички кокошки, пилета и пуйки. Останали само два петела, които взел да спят при него, за да ги опази. Вече се чуди как да се пази и барикадира.

*******

Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Дарин Попов

Скорошни постове

  • България

През май кърлежите са най-активни, лекари предупреждават за риск от зарази

Със затоплянето на времето кърлежите активизират дейността си, а май се очертава като пикова месечна…

преди 10 часа
  • България

Зеленчуците поевтиняват, плодовете и част от основните храни поскъпват на едро

Пазарът на хранителни стоки в България тази седмица показва разнопосочни движения. Повечето зеленчуци поевтиняват на…

преди 11 часа
  • България

Прогресивна България предлага Румен Радев за премиер при първия мандат

Политическата сцена в България навлиза в решаваща фаза с очакваното връчване на първия мандат за…

преди 11 часа
  • България

Катастрофа с три коли на Северната скоростна тангента, един загинал и шестима ранени

Около 13:10 часа днес е подаден сигнал за тежък пътен инцидент. Катастрофа с три леки…

преди 11 часа
  • България

Сланите унищожиха черешовите масиви в Кюстендилско

Югозападна България отново е засегната от неочаквано застудяване. Жълт код за ниски сутрешни температури и…

преди 16 часа
  • България

Пожарникарите реагираха на 82 сигнала и потушиха 39 пожара за денонощие

През изминалото денонощие огнеборците в страната са реагирали на 82 сигнала за произшествия и са…

преди 16 часа