Снимката е илюстративна
На място е установено, че в землището на с. Осетеново, общ. Павел баня, е паднал безмоторен самолет, собственост и пилотиран от 61-годишен мъж.
На 26 май, в 15:34 ч., в РУ – Казанлък е получено съобщение, че в нива между с. Александрово, общ. Павел баня и гр. Калофер е паднал с безмоторен самолет, съобщиха от пресцентъра на полицията за Нова Вест.
Мъжът е откаран в МБАЛ – Казанлък, където е установено, че е получил комоцио и натъртвания по цялото тяло, без опасност за живота.
В РУ – Казанлък е образувано досъдебно производство за престъпление.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов отправи остри критики към правителството на Николай Денков, като заяви,…
Метеорологичната обстановка в България днес, 12 юли 2026 г., се характеризира с активни валежи и…
Тежка катастрофа на входа на град Добринище отне живота на 20-годишен младеж. Инцидентът е станал…
Напрежението по пътя Созопол – Бургас достигна връх днес, когато граждани от няколко населени места…
През следващите дни времето в България ще се променя между слънчеви периоди и условия за…
Министерството на вътрешните работи съобщава, че през изминалото денонощие в страната са станали 26 пътнотранспортни…
Leave a Comment