Крими

Мъж намушка жена пред детето ѝ

Млад мъж намушка с нож и уби жена си край харманлийското село Браница в сряда.

Вчера в 12,20 часа на спешния телефон в РУ Харманли е получен сигнал от 45-годишен мъж от града, който съобщил, че в местността „Циганския гьол“ в землището на село Браница е открил тяло на жена със следи от насилие, съобщи МВР-Хасково.

Изпратената на място оперативна група е установила, че мъртвото момиче е на 27г от симеоновградското село Тянево.

Жертвата живеела с нападателя си от с.Браница на семейни начала.

Според официалната информация от полицията известно време двамата били разделени.

33-годишният Живко Костов я открил на нивата, където работела и се скарали.

Убийството е извършено от ревност. Съдебният лекар е открил при първоначалния оглед прободни рани от нож по тялото на момичето, информира „Дарик“.

Мъжът до момента не е бил криминално проявен. Той се е укривал няколко часа в различни къщи в селото, докато бъде арестуван от полицията.

В издирването са били използвани обучени полицейски кучета. Ножът до момента не е намерен.

На престъплението има двама свидетели.

Единият от тях е 7-годишното дете на жената. Тя издъхнала в ръцете на сина си.

Именно детето е направило опит да спре мъжа, но безуспешно. Минути след убийството той и малчуганът тръгнали към дома си.

Там мъжът облякъл други дрехи върху окървавените и тръгнал да се укрива. Той е задържан от полицията.

Това е поредният случай на насилие над жена у нас. През последната година случаите на агресия зачестиха и шокираха със своята бруталност и показност.

 

*******

Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Дарин Попов

Скорошни постове

  • България

Разрешението за строеж на „Хемус“ за Лот 6 се очаква до две седмици

След повече от половин век от първата копка магистрала „Хемус“ остава символ на бавна реализация.…

преди един час
  • България

Повече облаци в Югоизточна България и слаб дъжд на места в Горнотракийската низина

Въпреки общата тенденция за ясно време, югоизточните райони на страната ще останат с повишена облачност.…

преди 2 часа
  • България

Слънчево начало на седмицата, а в средата идват облаци и дъжд

През първите дни от новата седмица в България ще има слънчеви часове, но и периоди…

преди 2 часа
  • България

Осемстотин агнета изчезнаха от месокомбинат в Свищов след проверка на БАБХ

Осемстотин заклани агнета, насочени за унищожаване заради липса на здравна идентификация и придружаващи документи, са…

преди 3 часа
  • България

Янка Рупкина почина на 87 години, поклонението е в Бургас

България скърби за загубата на една от най-обичаните народни певици — Янка Рупкина. Тя почина…

преди 4 часа
  • България

Велика събота: боядисването на яйца и месенето на козунаци подготвят Великден

Велика събота е ден на очакване на Христовото Възкресение и е свързана с традиции, предавани…

преди 5 часа