Снимка: Емил Димитров
Шофьор на тежкотоварен камион пострада при катастрофа между два тира на пътя Русе – Бяла. Мъжът е настанен в болницата в Русе.
Заради произшествието движението в района бе затруднено, съобщава bTV.
Инцидентът е станал тази сутрин на изхода от село Волово, в участък със завои. Български тир, натоварен със санитарен фаянс, е пътувал към Петрич, когато странично е бил ударен в ремаркето от турски камион.
Предполага се, че водачът на чуждестранния камион е задрямал зад волана. Имало е опасност камионът му да се запали, но ситуацията е била овладяна на място. При удара турският шофьор е получил гръдна травма.
Причините за инцидента се изясняват.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
Около 16:30 часа вчера 47-годишна жена от Шумен подала сигнал в местното полицейско управление, че…
Днес, 29 май, петък, времето започва с променлива облачност, но с тенденция към повече слънчеви…
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Leave a Comment