Двама полицаи пострадаха, след като патрулната им кола е бил блъсната от лек автомобил на Симеоновско шосе в София. Инцидентът е станал през изминалата нощ, предаде БНР.
Двамата служители на МВР са приети в болница. По-късно единият е освободен за домашно лечение, а другият остава под лекарско наблюдение.
При проверката на водача, ударил патрулния автомобил на „Пътна полиция“ с полицаите, пробите за алкохол и наркотици са били отрицателни.
Най-вероятната причина за инцидента е невнимание от страна на шофьора. Още на място му е отнета и шофьорската книжка, но не е задържан, тъй като не става дума за тежък инцидент
Разследването по случая продължава.
*******
Стани част от новините с NovaVest.bg! Изпрати ни твоята новина и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или като съобщение на facebook.com/novavest.bg. Чети, споделяй и коментирай най-важното от България и света!
За реклама: https://novavest.bg/реклама
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment